| |

Як схуднути з Гербалайф

Їсти та схуднути з Гербалайф це різні речі

Цікавитесь, як схуднути з Гербалайф? Багато хто чув про Гербалайф за яскравими результатами клієнтів, особливо у зниженні ваги. Купують продукт, їдять його, але не худнуть! У чому ж справа? Поганий продукт? Чи не правильні рекомендації? Я не такий як усі ? Швидше за все, річ не в цьому. Просто треба розуміти, що їсти продукт та отримувати з ним результат – це різні речі.

Наприклад. Можна купити найкрутіший тренажер, але не займатися на ньому. Або займатися рідко, не правильно робити вправи, харчуватися при цьому потворно. Чи буде результат, заради якого купувався тренажер? Ні звичайно.

Я особисто включаю до раціону продукти Гербалайф та моя родина. Є періоди, коли ми отримували свої результат, а є коли просто їмо тому, що корисно, смачно та зручно. Набір продуктів приблизно той самий, а результат різний. Різниця у тому, що і як ви робите.

Весь цей час я професійно займаюсь консультуванням людей з харчування, а також навчанням консультантів з харчування в нашій команді (докладніше про нас). Таким чином, можемо привести вас до результату за руку.

На жаль, як я бачимо за запитами на моєму сайті, більшість людей звертають увагу лише на ціну, а не на те, хто працюватиме з ними. Часто бачу, що люди підходять до покупки програми харчування Гербалайф, як до покупки телефону чи одягу. Але ж це різні речі! Так, продукт у всіх незалежних партнерів є однаковим. Ну, крім тих, хто приваблює низькою ціною і продає підробки. Але якщо дати однакові інструменти вмілому майстру стрижки та недоучці без досвіду чи однаковий результат? У якому разі ви отримаєте те, що хочете і не доведеться платити двічі?

Як схуднути з Гербалайф

Отже, поговоримо про те, як схуднути з Гербалайф. Для початку потрібно зрозуміти, а навіщо він і що це взагалі таке? Як це правильно використати? За яких умов я отримаю результат?

Що таке продукція Гербалайф.

Насамперед треба зрозуміти, що Гербалайф це їжа. Так, у незвичній формі. У вигляді сухих сумішей, концентратів та таблеток. Але це їжа, в якій мало калорій, цукру, жиру та багато білка, вітамінів, мінералів та клітковини. Це не препарат для схуднення, не жироспалювач. Тобто просто від його прийому ви не схуднете. Немає таких чарівних пігулок, які їж і худнеш. Забудьте про це. Тому важливо, як виглядає ваш раціон загалом.

Навіщо потрібен Гербалайф.

Гербалайф потрібен для зручності та балансу в харчуванні. Це інструмент, який дозволяє легко вирішити проблему нестачі часу на їжу та проблему дисбалансу у харчуванні. Про те, як харчуються українці, вже була стаття на моєму сайті. Багатьом людям не вдається правильно харчуватися просто тому, що не має часу постійно готувати їжу. Але навіть якщо ви готові організувати 4-5 прийомів їжі та зробити харчування низьколаройним, що абсолютно не складно, то зробити харчування збалансованим у 1200-1300 калорій без функціональних продуктів це абсолютно нереально. Вже розраховано, що з досягнення балансу звичайними продуктами потрібно 4000-5000 калорій щодня. Це підійде дуже невеликій категорії людей і з економічного погляду не всі потягнуть. Якщо ж ви готові пожертвувати балансом у харчуванні, то ви готові пожертвувати своїм здоров’ям. Ось так деякі і вирішують, буду товстим, але зате краще почуватимуся. Схуднути з Гербалайфом набагато простіше, ніж без нього. Ви не будете голодні і не доведеться нічим жертвувати.

За яких умов можна схуднути з Гербалайф

Чому деякі люди думають, що проблему зайвої ваги можна вирішити не напружуючись. І що це зовсім не проблема. Це не так. Для успішного схуднення та контролю ваги на все життя необхідно докласти зусиль, почати робити те, що ви раніше не робили і поміняти свої звички. Саме те, що ми робимо не помічаючи день у день багато разів і приводить нас до результатів життя, а зовсім не те, що ми робили один-два тижні минулого року. Тому треба полюбити пити воду, стежити за харчуванням та займатися спортом.

Зіскочити з рейок зайвої ваги та вічних дієт самому дуже складно. Без нових знань, без підтримки, без підживлення мотивації та сучасних продуктів 95% людей не досягають значних результатів та повертаються до колишнього способу життя.

Фізіологічний аспект

Важливо розуміти, що всі різні люди. Різна стать, вага, вік, фізична активність, обмін речовин, спадковість тощо. Тому немає універсального рецепту схуднення. Існують загальні поняття, такі як калорії, баланс, режим харчування, питний режим, фізична активність, відпочинок. Я вже писала про це докладно у цій статті. Але програма харчування має підбиратися персонально з урахуванням ваших особливостей. Саме для цього потрібен консультант з харчування, який проведе вам тестову програму, розрахує ваші норми, дасть рекомендації, підбере програму, стежитиме за результатом та коригуватиме програму по ходу.

Наприклад, як не треба робити. В основному для зниження ваги рекомендується замінити 2 прийоми їжі на день на коктейль. За такого режиму за місяць людина з’їдає близько 3 банок коктейлю. Якщо у вас банки вистачає на місяць, а то й більше, не варто дивуватися, що ви не худнете.

Психологічний аспект

Як ви думаєте, якщо докладно розписати найкращі рекомендації, дати найкращі продукти 100 людям, які хотіли б схуднути, скільки з них схуднуть? Я думаю, 5%. Чому я так скептично налаштований? Більшість людей навіть не прочитають рекомендації. Перевірено особисто. Серед тих, хто прочитає частину не почнуть нічого робити, відкладаючи на потім. Частину зрозуміють неправильно і зроблять зовсім не те. Інші почнуть робити, але потім різні причини та обставини і вони швидко покинуть. Будуть ті, хто не повірить, що це правильно, сумніватимуться і знову ж таки нічого не робитимуть. І лише 5% будуть досить усвідомлені, мотивовані та дисципліновані, щоб самостійно схуднути.

Вдумайтесь. У нас є приклади, коли людина купувала програму для схуднення на 5000-6000 грн і при цьому навіть не приступала до виконання всіх рекомендацій, постійно відкладаючи на потім, не бажаючи слухати консультанта з харчування.

Особистий консультант.

З погляду персонального підходу я вже написала вище. З погляду психології консультант це звітність та контроль. Самому із собою дуже легко домовитися. Консультант це незалежна від вашого настрою людина, яка зацікавлена ​​у вашому результаті і може бачити все збоку. Як тренер у спорті. Багато людей цього уникають, не хочуть звітувати і щоб їх контролювали. Значить, не розуміють, що маємо спільну мету. Значить не готові робити те, що потрібно і не хочуть худнути вже сьогодні. Якщо ви приймете ці правила вам буде набагато легше, ви заощадите час та гроші.

Марафон правильного харчування та активного способу життя.

Вплив однієї людини набагато слабший, ніж вплив колективу і згодом він стає ще меншим. Дуже важливо помістити себе у правильне оточення, яке щодня на вас позитивно впливатиме. У сучасних реаліях це може бути онлайн оточення. Я та моя команда, організовуємо марафони правильного харчування та активного способу життя, де ми можемо щодня спілкуватися. Найбільш хорошого ефекту онлайн можна досягти, якщо чути голос і бачити людей, тому що при цьому передається на 90% більше інформації, ніж просто текстом. Тому не лінуйтеся підключатись на наші відео зустрічі.

Школа Харчування

Людина робить лише те, що розуміє і те, що бачить. Нас ніде серйозно не навчали харчування, тому ми часто й не розуміємо важливості. Крім того, ми часто не бачимо прикладу як правильно вести спосіб життя. Я рекомендую всім моїм клієнтам підключатися до щотижневих занять із харчування, де ми вивчимо з вами всі основи правильного харчування та способу життя. Знання харчування це одні з найважливіших знань, т.к. харчування безпосередньо впливає якість нашого життя.

Чек лист “Я схудну чи ні?”

Схудну

 • Я чітко знаю свою мету, яка вага має бути, як я хочу виглядати
 • Я зафіксувала точку відліку: вага, обсяги, фото, як я почуваюся.
 • Є мотивація: я маю схуднути, інакше…
 • Є останній термін, дата до якої потрібно схуднути
 • Я знаю всі необхідні умови зниження ваги
 • Я виконую всі необхідні умови
 • Результат відстежується періодично і є звіт іншою людиною
 • Ви використовуєте всі доступні способи підтримки та не здаєтеся

Не схудну

 • От було б добре схуднути.
 • У мене приблизно…
 • Вийде добре, не вийде – не страшно.
 • Колись схудну…
 • Просто треба менше їсти
 • Це мені не подобається, це не зручно, я не можу так, можна інакше…
 • Подивлюсь наприкінці місяця, мені ніколи зважуватися
 • Все залежить від сили волі

Як почати худнути з Гербалайф

Якщо ви вирішуєте, зараз найважливіше це розпочати. Через 24 години ваш імпульс і рішучість згаснуть. Через 48 годин ви будете невиразно згадувати, що ви там щось хотіли. За статистикою, якщо ви не зробите перший крок через 72 години, то з ймовірністю 85% задумане ніколи не станеться. Тому зараз запишіться на початкову консультацію.

Схожі записи