|

Оригінальні продукти Гербалайф та підробки

Підробки продуктів Гербалайф

У 21 столітті торгівля все більше переходить в інтернет. Ми купуємо техніку, гаджети, одяг та навіть їжу в інтернеті. Це зручно та вигідно. Продукти компанії Гербалайф мають величезний попит у світі і все більше людей їх шукають в інтернеті. Саме тому я створила мій сайт. Але чим більший попит, тим більше пропозицій і тим більше нечесних людей, які хочуть нажитися на нашому незнанні, довірливості та бажанні заощадити. Сьогодні є реальний ризик купити підробку Гербалайф через сайти типу OLX, Prom та й виготовити свій інтернет магазин не так і складно. Погнавшись за вигодою легко знайти лихо. Вам можуть надіслати щось розсипане в підвалі в пакети або в кращому випадку крупу на місце протеїнової суміші. Цією статтею я хочу вберегти вас від покупки підроблених продуктів Гербалайф і розповісти, як відрізнити оригінальні продукти Гербалайф від підробки.

Приклади підробок

Як не потрапити на підробку Гербалайф

1. Купуйте у незалежного партнера Гербалайф (дистриб’ютора)

Компанія Гербалайф це компанія прямого продажу, яка реалізує свою продукцію через незалежних партнерів по всьому світу. Концепція від людини до людини лежить в основі компанії та зробила її лідером в індустрії збалансованого харчування. Читайте більше в моїй статті або на офіційному сайті компанії в Україні.

Тому, спочатку переконайтеся, що ви купуєте продукт у незалежного партнера компанії. У цьому випадку ви захищені компанією і навіть якщо вас щось не влаштує, ви можете спокійно повернути закриті продукти і вам повернуть усі гроші, навіть за доставку.

Як переконатись? Відповідаю. Кожен партнер має свій ID номер. Ліворуч скріншот з мого кабінету на офіційному сайті компанії. Як мінімум, ви можете зателефонувати до представництва компанії у Києві на безкоштовний номер 0800300035 та підтвердити, що є такий незалежний партнер із таким ID.

2. Зареєструйтесь як привілейований клієнт у компанії

На даний момент в Україні та інших країнах є можливість за допомогою незалежного партнера зареєструватися в компанії як клієнт з метою дешевше їсти продукт. У цьому є низка вигод. Про цю програму докладно я вже писала у ось у цій статті. Із задоволенням допоможу вам це зробити. Без даних Незалежного Партнера, що вас підключає, зареєструватися самостійно на сайті в привілейовані клієнти ви не зможете.

3. Вперше не платіть на картку чи на сайті.

Якщо ви збираєтеся вперше купити у людини і є сумніви, вибирайте оплату тільки при отриманні на відділенні Нової Пошти. Так ви можете побачити і перевірити товар, перш ніж оплатите його. У разі чого просто відмовтеся.

4. Дізнайтесь, як мають виглядати оригінальні продукти Гербалайф.

Продукту з’їдається багато, багато порожніх банок викидається. Особисто ми так не робимо, а збираємо та здаємо їх на переробку. Але так роблять не усі. Надвір потрапляє багато порожніх банок з етикетками. Далі самі розумієте. Деякі навіть не морочаться, просто надсилають будь-що в упаковках зовсім не схожих на оригінал. Сьогодні немає проблем вийти по відеозв’язку у вайбер або телеграм і показати продукт до того, як ви оплатите замовлення. Перегляньте невелике відео, де я показую, як виглядають оригінальні упаковки деяких продуктів і на що звернути увагу.

Як виглядають оригінальні продукти Гербалайф

5. По можливості особисто зустрічайтеся з людиною

Я живу та працюю у м. Харків. Я із задоволенням зустрічаюсь з моїми клієнтами, якщо вони мають можливість. Під час зустрічі набагато легше все показати, розповісти, дати спробувати продукт. Так що, чикаю нашій зустрічі )

6. Що робити, якщо ви придбали підробку?

Повідомте про це правоохоронні органи та обов’язково в компанію Гербалайф. Через незалежного партнера чи безпосередньо у компанію. Телефон я давав вище, контакти на офіційному сайті herbalife.ua. Надайте фото чи відео. Це допоможе боротися із цим явищем.

7. Що робити, якщо з продуктом щось не так?

Ушкодження упаковки

Я можу гарантувати свіжість продуктів, можу запакувати з капсулами з повітрям. Але я не можу простежити до кінця, як до вас доставляють продукти, якщо це не самовивіз. Холод. Спека. Волога. Доставники кинули. Розчавило іншими коробками. Упаковка може бути пошкоджена. Якщо це критично і сталося з вини доставки, не приймайте продукт, не сплачуйте за нього. На місці складаєте акт із претензією та вимогою відшкодувати збитки. Все фотографуєте та знімаєте на відео. Впевнені, що Нова Пошта серйозна компанія і відшкодує збитки. У крайньому випадку намагатимемося допомогти і натиснути через компанію Гербалайф.

Вам щось не підійшло

Буває замовили, а воно не те, що ви хотіли. Я намагаюсь уникнути таких випадків, консультуючи перед покупкою. Але все ж. Нічого страшного. Не хвилюйтеся. Зв’яжіться зі мною, замінимо продукт чи оформимо повернення. Це, звісно, стосується лише закритих продуктів.

Як ми надсилаємо оригінальні продукти Гербалайф

Купуючи продукт у мене, ви гарантовано отримаєте оригінальні продукти компанії Гербалайф зі свіжим терміном придатності. Після продажу, моя робота з вами тільки починається, тому що я хочу щоб ви були задоволені та отримали результат, знову повернулися до мене і рекомендували іншим.

Дякую, що прочитали статтю. Сподіваємось вона була корисною. Коментуйте та оцінюйте. Для нас це важливо.

Схожі записи