|

Зайва вага. Наслідки. Рішення проблеми.

Відкрийте очі

Давайте одразу визначимося, про що ми говоримо. Ми говоримо не просто про зайву вагу, ми говоримо про ожиріння. Те, про що піде далі, стосується насамперед людей із підвищеним % жиру в тілі. Їхня абсолютна більшість. Уточнюю, оскільки зайва вага може бути й у атлетів за рахунок м’язів.

Чому про це важливо говорити? Сьогодні величезна кількість людей стикаються із цим, живуть із цим. Зайва вага вже давно не сприймається як щось, що виходить за норму. Також, як і підвищений тиск, головний біль чи проблеми з кишечником. На жаль, для багатьох зараз це норма життя. Багатьом навіть на думку не приходить, що з цим потрібно щось терміново робити, а не просто купити чергові таблетки.

100 лет назад его показывали в цирке и он считался самым толстым человеком... Самый толстый человек на свете теперь наверно усмехнется над этим фото.

100 років тому його показували в цирку і він вважався найтовстішою людиною… Най товща людина на світі тепер напевно посміхнеться над цим фото. Таких людей ми зустрічаємо щодня багато разів.

Я впевнений, що якби люди справді усвідомили, наскільки це впливає на якість та тривалість життя, то поставили б пріоритет привести вагу в норму!

Наслідки ожиріння (дані з оф. сайту ВООЗ)

  • З 1975 року кількість людей, які страждають на ожиріння, у всьому світі зросла більш ніж утричі (на 2016р.). Ще швидше прогресує дитяче ожиріння. За темпами зростання ожиріння визнається епідемією. В Україні вже понад 50% людей мають зайву вагу.
  • Зайва вага та ожиріння є основною причиною виникнення так званих неінфекційних захворювань (НІЗ), до яких належать хвороби серця та легень, рак та діабет.
  • 7 з кожних 10 щоденних випадків смерті відбуваються в результаті НІЗ, основними причинами яких є нездорове харчування та відсутність фізичної активності, вживання тютюну та алкоголю.
  • Далеко не всі знають, що ризик виникнення проблем зі здоров’ям з’являється навіть за дуже незначної надмірної ваги і зростає зі збільшенням ваги. Багато з перелічених вище станів завдають довгострокових страждань окремим людям та цілим сім’ям.

Важливі питання до себе

  • Чи в нормі ваша вага та % жиру в тілі?
  • Чи в нормі вага у ваших близьких?
  • Чи є у вас або у ваших близьких ознаки НІЗ: підвищений тиск, підвищений цукор, слабкий імунітет, нестача енергії, проблеми з кишечником тощо. ?
  • Що ви з цим робитимете?

Рішення проблеми

Більшість моїх клієнтів перепробували понад 5 способів схуднути і в результаті отримали вагу лише більше. При цьому точно можна сказати, що ожирінню та його наслідкам можна запобігти з великою часткою ймовірності, адже головна причина це наш спосіб життя. Не спадковість, не екологія і не стреси.

Вам із задоволенням продадуть чергову “чарівну пігулку”. Це помилковий, хоч і найлегший і найпростіший шлях. Тільки грошима ви не купите здоров’я. Доведеться поміняти звички, пріоритети і багато чого навчитися. Це хоч і довший і складніший, але правильний шлях. Мало кому вдається пройти його самостійно. Більшості людей знадобиться наставник, ефективна система та підтримка. Саме про це писатиму надалі і саме це я і пропоную вам, дорогий читачу.

Вже сьогодні ви можете зробити перший крок до усвідомленого харчування та кращої версії себе. Запишіться ні індивідуальну консультацію по харчуванню.

Запис на консультацію.

Схожі записи