Особливості різних коктейлів Формула 1

Часто мене питають, а чим відрізняється той чи інший смак коктейлю? Тому вирішив розказати про особливості різних коктейлів Формула 1 від Гербалайф.

Всі коктейлі мають приблизно однакову харчову цінність і склад. Але у деяких з них є свої відмінності і “родзинки”.

Порція коктейля це:
✔️10г білку
✔️2-3г жирів
✔️5-8г вуглеводів
✔️3-5г харчових волокон
✔️Більше 20ти вітамінів і мінералів
✔️Всього 100Ккал

Всі коктейлі НЕ містять шкідливих барвників, зайвого жиру або цукру.

Ф1 печиво з вершками

Це мій улюблений смак. Його особливість в тому, що в ньому містяться маленькі злакові кульки. Мені подобається, як вони хрустять. Також цей коктейль добре густішає, якщо дати йому трохи настоятись. Для мене його ключовим плюсом є його універсальність. Він смачний при приготуванні на будь-якій основі, добре поєднується з іншими смаками коктейлів (так-так іх можна змішувати), а також при додаванні ягід, фруктів, тощо. Не всі смаки можуть похизуватися такою універсальністю.

Ф1 диня

Це також один із бестселерів. Самий густий коктейль із усіх. З ним дуже класно можна кулінарити. Робити з нього різні пудінги, десерти, вафлі і тд.
Також його супер сила це вітамін A- вітамін росту, зору, антиоксидант. Тут йогов рази більше, ніж в інших коктейлях.

Ф1 ніжний шоколад

Головна фішка цього коктейлю в тому, що він повністю рослинний. Це важливо для таких людей як вегани і вегетаріанці. Також важливою деталлю є те, що він НЕ містить глютену та лактози. Він досить густий. Ну і номер один для тих, хто любить шоколад ) Якщо порцію змішати з невеликою кількістю теплого молока, то у вас буде дієтичний гарячий шоколад )

Ф1 капучино

Фаворит кавоманів. Смак має натуральне походження, тобто в ньому дійсно є трохи кави. Смак схожий на капучіно без цукру. Не дуже густий.

Ф1 ваніль

Дуже ніжний приємний смак. Особливо на молоці. Не такий солодкий, як смак Печиво чи Диня. Середньої густоти.

Ф1 крем-брюле

Самий солодкий смак із усіх. Не густий. Дійсно смак морозива крем-брюле )

Ф1 полуниця

Середньої густоти. Важко щось додати )

Ф1 тропічні фрукти

Дуже незвичайний смак. Мені чимось нагадує дюшес. Не особливо густий. Дуже класно поєднується як на мене з коктейлями Печиво з вершками і Диня.

Ф1 вечірній

Коктейль для вечері або вечірнього перекусу. Має ніжний достатньо нейтральний смак, який дозволяє його поєднувати з різними інгредієнтами, такими як овочі або ягоди.
Його суперсила це покращення сну. Він містить збільшену кількість амінокислоти (білок) необхідної організму для синтезу гормона, що керує засипанням і глибиною сну. Майже зовсім не містить жирів.
В банці 17 порцій, а не 21 як в усіх інших коктейлях.

Ф1 спорт

Це коктейль ніжно-ванільного смаку. Його особливість це те, що в його складі білок, який краще підходить для побудови м’язів.

Схожі записи